Limburg
zoek een product
zoek op artikelnummer
Dealers Cox Geelen Limburg
Dealers Cox Geelen Limburg

Cox Geelen dealers in de provincie Limburg

Limburg Cox Geelen Groothandel Rookgasafvoer
Limburg Cox Geelen Groothandel Rookgasafvoer

     

Beringe




Wildkamp


Biesen 1 
 
5986 PC  Beringe       
☎ +31 (0)77 306 08 06     
✉ beringe@wildkamp.nl   

       

E

     

Eijsden

Elsloo

   
Bergschenhoek Luchtcomfort  Schonkeren b.v.     
Industrieweg 4  Business park Stein 205B     
6245 HW EIJSDEN  6181 MB Elsloo     
☎ +31 (0)10 524 26 40  ☎ +31 (0)46 435 28 72     
✉ verkoop@ihb.nl      
       

G

     

Geleen

Gennep

   
Wildkamp  Warmteservice    
Hofkamp 17   De Groote Heeze 32B     
6161 DC Geleen  6598 AV  HEIJEN     
☎ +31 (0)46 423 31 11   ☎ +31 (0)485 51 46 26     
✉ geleen@wildkamp.nl  ✉ gennep@warmteservice.nl     
       

H

 

Heerlen

Heerlen

 
Plieger  Warmteservice   
Dudoklaan 3   In de Cramer 16   
6411 RT Heerlen  6411 RS Heerlen   
☎ +31 (0)45 57 17 866  T☎ +31 (0)45 55 06 700   
  ✉ heerlen@warmteservice.nl    
     

Hoensbroek


   
Norad bv  

De Koumen 148
    
6433 KE Hoensbroek


☎ +31 (0)45 522 64 65
  
       

I

     

Ittervoort

Venttrade International

Afrikastraat 22


6014 CG Ittervoort
 
☎ +31 (0)475 567 444 


✉ verkoop@venttrade.com  

 



 

L

     

Landgraaf 

     
Iso Techniek Boomen       
Molenweg 8       
6372 AN Landgraaf       
☎ +31 (0)45 531 31 54       
✉ itb@iso-techniek-boomen.nl       
       

M

     

Maastricht 

Maastricht 

   
Norad bv  Plieger     
Fort-Willemweg 39  Galjoenweg 43      
6219 PA Maastricht  6222 NS Maastricht      
☎ +31 (0)43 321 76 41  ☎ +31 (0)43 36 90 790      
       
       
       

Maastricht

Technische Unie

Sleperweg 39

 
6222 NK Maastricht 


☎ +31 (0)43 352 65 65 
   
✉ maastricht@technischeunie.com    
       

R

     

Roermond 

Roermond 

   
Plieger Wildkamp     
Molengriendweg 1  Thomas Alva Edisonweg 5      
6041 BN Roermond   6045 GN Roermond     
☎ +31 (0)475 35 50 00 ☎ +31 (0)47 547 55 33     
  ✉ roermond@wildkamp.nl     
       

S

     

Sittard

Susteren

   
Warmteservice  Wildkamp     
Nusterweg 107A  Handelsweg 6     
6136 KT Sittard   6114 BR Susteren     
☎ +31 (0)46 45 71 020  ☎ +31 (0)46 449 27 60     
✉ sittard@warmteservice.nl   ✉ susteren@wildkamp.nl     
       

V

     

Venlo

Venlo

   
Plieger Technische Unie     
L.J. Costerstraat 35     Alerbeemdweg 25     
5916 PR Venlo  5928 PV Venlo     
☎ +31 (0)77 32 02 101   ☎ +31 (0)77 324 82 48     
  ✉ venlo@technischeunie.com     
       

Venlo

Venray

   
Warmteservice  Schonkeren b.v.    
De Sondert 10  Keizersveld 45D     
5928 RV Venlo  5803 AM Venray     
☎ +31 (0)77 39 61 010   ☎ +31 (0)478 53 31 11       
✉ venlo@warmteservice.nl         
       

W

     

Weert 

Weert

   
Schonkeren b.v. Warmteservice    
Roermondseweg 86  Roermondseweg 126     
6004 AT Weert  6004 PD Weert     
☎ +31 (0)495 45 71 11  ☎ +31 (0)495 57 30 00     
  ✉ weert@warmteservice.nl