Noord-Brabant
zoek een product
zoek op artikelnummer
Dealers Cox Geelen
Dealers Cox Geelen

Cox Geelen dealers in de provincie Noord-Brabant

Noord-Brabant Cox Geelen Groothandel
Noord-Brabant Cox Geelen Groothandel

     

Breda

Breda

Plieger Technische Unie
van de Reijtstraat 24  Takkebijsters 19  
4814 NE Breda  4817 BL Breda 

☎ +31 (0)76 523 1950  ☎ +31 (0)76 572 22 57   
  ✉ breda@technischeunie.com 
 
       

Breda

     
Warmteservice      
Neerloopweg 7       
4814 RS Breda        
☎ +31 (0)76 52 46 030       
✉ breda@warmteservice.nl       
       

D

     

Den Bosch

Den Bosch

   
Plieger  Technische Unie    
Graaf van Solmsweg 52a   Het Sterrenbeeld 20      
5222 BP 's-Hertogenbosch   5215 ML  Den Bosch      
☎ +31 (0)73 624 21 20   ☎ +31 (0)73 687 36 87     
  ✉ denbosch@technischeunie.com     
       

Den Bosch

     
Warmteservice      
Goudsmidstraat 12       
5232 BP Den Bosch        
☎ +31 (0)73 64 58 666       
✉ denbosch@warmteservice.nl      
       

E

     

Eindhoven

Eindhoven

Plieger Technische Unie
Hurksestraat 42/08 Ambachtsweg 12  
5652 AL Eindhoven 5627 BZ Eindhoven   
☎ +31 (0)40 291 19 20 ☎ +31 (0)40 264 06 40   

✉ eindhoven@technischeunie.com   
       

Eindhoven

Warmteservice
Hurksestraat 7B 


5652 AH Eindhoven


☎ +31 (0)40 25 95 060


✉ eindhoven@warmteservice.nl 


       

H

     

Helmond

Helmond

   
Technische Unie Warmteservice    
Schootense Loop 8   Lagedijk 2C      
5708 HX Helmond   5705 BZ Helmond      
☎ +31 (0)492 50 65 06   ☎ +31 (0)492 32 88 88      
✉ helmond@technischeunie.com   ✉ helmond@warmteservice.nl      
       

M

     

Mierlo

     
Bergschenhoek BV      
Industrieweg 32        
5731 HR  Mierlo       
☎ +31 (0)10 524 26 40       
✉ verkoop@ihb.nl        
       

O

     

Oss

Plieger
Gasstraat Oost 11 J 


5349 AH Oss 


☎ +31 (0)412 69 90 50 
 
 
 

R

     

Rijen

Roosendaal

   
Wildkamp Plieger     
Europalaan 8   Boerkensleen 2      
5121 DJ  Rijen   4705 RL Roosendaal     
☎ +31 (0)161 23 20 21  ☎ +31 (0)165 56 10 40     
✉ rijen@wildkamp.nl        
       

Roosendaal

Rucphen

   
Technische Unie Wildkamp    
Argon 31  Sprundelseweg 37A      
4751 XC Oud-Gastel  4715 RB  Rucphen      
☎ +31 (0)165 51 01 23  ☎ +31 (0)165 34 81 93     
✉ roosendaal@technischeunie.com  ✉ rucphen@wildkamp.nl      
       

T

     

Tilburg

Tilburg

Plieger Technische Unie
Watermanstraat 18  Dr. A. Philipsweg 3 

5015 TE Tilburg  5026 RK Tilburg 

☎ +31 (0)13 455 09 28 ☎ +31 (0)13 594 66 66  


✉ tilburg@technischeunie.com   
       

Tilburg

Tilburg 

   
Tegro BV Warmteservice     
Tongerlosehoefstraat 77-17   Jules Verneweg 21-1      
5046 NE  Tilburg   5015 BE Tilburg      
☎ +31 (0)13 543 42 15   ☎ +31 (0)13 583 40 40       
✉ info@tegro.nl  ✉ tilburg@warmteservice.nl      
       

U

     

Uden

Warmteservice
Liessentstraat 2e 
 
5405 AG Uden     
☎ + 31 (0)413 76 75 95 
   
✉ uden@warmteservice.nl 
 
       

V

     

Veen

Veghel 

   
Wildkamp Wildkamp    
Bagijnhof 72  Doornhoek 3720     
4264 AZ  Veen  5465 TA  Veghel     
☎ +31 (0)416 69 52 95  ☎ +31 (0)413 36 66 78     
✉ veen@wildkamp.nl  ✉ veghel@wildkamp.nl